Lessenrooster schooljaar 2017-2018 2de semester januari-juni (Update 21/12)

Dag Uur Stijl Leeftijd Docent
Maandag

Zaal 1

 

19h45 – 21h00

 

Oriëntaalse Dans volwassenen

 

18+

 

Griet

Maandag

Zaal 2

 

19u45 – 21h00

 

Modern volwassenen

 

18+

 

Sarah

21h00 – 22h00 BBB open level* Sarah
Dinsdag

Zaal 1

 

18u15 – 19u15

 

Tapdans beginners

 

min. leeftijd 7j + volwassenen

(basistechnieken vereist)

 

Kimberly

19u15 – 20u15 Tapdans gevorderden teens + volwassenen Kimberly
Dinsdag

Zaal 2

 

17h30 – 18h30

 

Breakdance beginners (VOLZET)

 

min. leeftijd 7j

 

Mathew

18h30 – 19h30 Breakdance gevorderden min. leeftijd 8j Mathew
Woensdag

Zaal 1

 

14h00 – 15h00

 

Mini Kids

 

5 – 8 jaar

 

Sarah

15h00 – 16h00 Kids Dance Mix 9 – 11 jaar Sarah
16h00 – 17h00 Teens Dance Mix 11 – 15 jaar Sarah
17h00 – 18h00 Modern Kids 8 – 12 jaar Sarah
18h00 – 19h00 Modern (choreo) min. 16 j Sarah
19h00 – 20h00 Dance Workout open level*

(danservaring niet vereist)

Sarah
20h00 – 21h00 Dance Mix 30+

(met danservaring)

Sarah
Woensdag

Zaal 2

 

14h00 – 15h00

 

Hip Hop Teens

 

12+

(danservaring vereist)

 

Sjomara

18h30 – 19h30 Musicaldans 7 – 11 jaar Louise
20u00 – 21u00 Hip Hop Lyrical 18+ Leentje
21u00 – 22u00 Showdance open level 18+ Leentje
Donderdag

Zaal 1

 

16h30 – 17h30

 

Hip Hop Kids (VOLZET)

 

8 – 12 jaar

 

Sjomara

Vrijdag

Zaal 1

 

18h00 – 19h00

 

Clipdance (VOLZET)

 

9 – 13j

 

Elvire

19h00 – 20h00 Girly Hip Hop 12 – 16j Elvire
Vrijdag

Zaal 2

 

17h00 – 18h30 Meraki – Modern Teens

(voorbereidend team)

11 – 15j Evy
18h30 – 19h30 Modern Teens (techniek) min. leeftijd 14 j  Shauni
19h30 – 21h00 Meraki – Modern Teens

(gevorderden team)

11 – 15j (vanaf 6e lj)

(toelating nodig lesgevers)

Shauni
Zaterdag

Zaal 1

 

09h00 – 10h00

 

Preballet

 

4 – 6 jaar

 

Kristel

10h00 – 11h00 Ballet Mini (VOLZET) 5 – 7 jaar Kristel
11h00 – 12h00 Ballet Kids 1 7 – 9 jaar Astmera
12h00 – 13h00 Ballet Kids 2 9 – 12 jaar Astmera
Zaterdag

Zaal 2

 

9h00 – 10h00

 

Kleuterdans 1

 

2,5 – 4 jaar

 

Shauni + Justine

10h00 -11h00 Kleuterdans 2 4 – 6 jaar Shauni + Justine
11h00 – 12h00 Mini Kids 5 – 7 jaar Justine + Tove
12h00 – 13h00 Kids Dance Mix 8 – 11 jaar Justine
14h15 – 15h45 Meraki – Jazz Kids 8 – 11 jaar  Isabelle
Zondag

Zaal 2

 

11h30 – 12h30

 

Yoga

 

open level*

 

Carolina

17h00 – 19h00 Meraki – Modern Adults 16+ Shauni
Zondag

Zaal 1

 

9h30 – 10h30

 

Dansanders

 

4j- 8j

 

Hanne

10h30 – 11h30 Dansanders 8j-14j Hanne
19h00 – 20h00 Cubaanse Salsa beginners partner is geen must Michiel

* open level: je hoeft geen danservaring te hebben, je kan met elk niveau instappen
** Volzet: de leerlingen die voor het eerste semester ingeschreven waren, krijgen voorrang om opnieuw in te schrijven. We zullen pas in januari zicht hebben op de plaatsjes. Je kan intussen inschrijven om op de wachtlijst terecht te komen.