Registreren + Inschrijven?

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Lessenrooster schooljaar 2020-2021 (Info via Sarah op danscollegegoedleven@gmail.com of gsm 0470246095)

Kleuter 1 (2,5j-4j),  Kleuter 2 (4j-6j), Kids 1 (6j-8j), Kids 2 (8j-10j),  Kids 3 (10j-12j), Teens 1 (12j-14j), Teens 2 (14j-16j)

Dag + Zaal Uur Stijl Leeftijd Docent
MAANDAG
Jackson 18u30 – 19u30 Showteam Danscollege Techniek Kids 2 + Kids 3 + Teens 1 Isabeau
Jackson 19u30 – 20u30 Modern Semi-Gevorderden 16+ Isabeau
Jackson 20u30 – 21u30 Yoga 16+ Joke
DINSDAG
Jackson 17h00 – 18h00 Breakdance beginners vanaf Kids 1 Morris
Jackson 18h00 – 19h00 Breakdance semi-gevorderden vanaf Kids 2 (met ervaring) Morris
Jackson 19u00 – 20u00 Breakdance gevorderden vanaf Kids 2 (met ervaring) Morris
Jackson 20u00 – 21u00 Burlesque 16+ Larissa
Zaal 20u30 – 21u30 BBB (Beurtenkaart geldig) 16+ Aisha
WOENSDAG
Jackson 14u00 – 15u00 Kleuterdans 2 (woensdag) Kleuter 2 Vicky
Madonna 14u00 – 15u00 Preballet (woensdag) Kleuter 2 Lisa
Zaal 14u00 – 15u00 Moms BBB (beurtenkaart geldig) 16+ Sarah
Jackson 15u00 – 16u00 Kids Dance Mix (woensdag) Kids 2+3 Sarah
Madonna 15u00 – 16u00 Ballet Mini (woensdag) Kids 1 Lisa
Jackson 16h00 – 17h00 Modern Teens Teens 1+2 Sarah
Madonna 18h00 -19h00 Teens Dance Mix Teens 1 Kathleen
Jackson 18u00 – 19u15 Oriëntaalse Dans (Beurtenkaart geldig) 16+ Eline
DONDERDAG
Jackson 16h30 – 17h30 Hip Hop Kids Vanaf 10j + ervaring Sjomara
Jackson 17h30 – 18h30 Jazz Kids Kids 2+3 Isabelle
Madonna 17h30 – 18h30 Musical Teens 10+ Wout
Madonna 18u30 – 19u30 Musical Kids 7j – 10j Wout
Jackson 18u30 – 20u00 Showteam Danscollege Choreo Kids 2 + Kids 3 + Teens 1 Isabelle
Jackson 20h30 – 21h30 BBB (Beurtenkaart geldig) 16+ Isabelle
VRIJDAG
Jackson 17h00 – 18h00 Friday Dance Mix 7j – 10j Vicky
Jackson 18h00 – 19h00 Clipdance Kids 3 + Teens 1 Robine
Jackson 19h00 – 20h00 Girly Hip Hop Teens 2 Robine
Jackson 20h00 – 21h00 Hip Hop Teens Gevorderd Teens 2 Robine
ZATERDAG
Madonna 09h00 – 10h00 Preballet (zaterdag) Kleuter 2 Kristel
Madonna 10h00 – 11h00 Ballet Mini (zaterdag) Kids 1 Kristel
Madonna 11h00 – 12h00 Ballet I Kids 2 Kristel
Jackson 9h00 – 10h00 Kleuterdans 1 Kleuter 1 Justine & Tove
Zaal 09u30 – 10u30 Kleuterdans 2 Kleuter 2 Isabelle
Jackson 10u00 -11u00 Kleuterdans 2 Kleuter 2 Justine & Tove
Jackson 11u00 – 12u00 Mini Kids Kids 1 Tove
Zaal 11u00 – 12u00 Mini Kids Kids 1 Louise
Madonna 12u00 – 13u00 Kids 2 Dance Mix (zaterdag) Kids 2 Louise
Jackson 12u00 – 13u00 Kids 3 Dance Mix (zaterdag) Kids 3 Kathleen
Jackson 16h00 – 17h00 Broadway Jazz 18+  Isabelle
ZONDAG
Jackson 09u30 – 10u30 Dansanders 1 4j- 8j Hanne & Anneleen
Jackson 10u30 – 11u30 Dansanders 1 4j-8j Hanne & Anneleen
Jackson 11h30 – 12h30 Dansanders 2 8j-15j Hanne

Kleuter 1 (2,5j-4j),  Kleuter 2 (4j-6j), Kids 1 (6j-8j), Kids 2 (8j-10j),  Kids 3 (10j-12j), Teens 1 (12j-14j), Teens 2 (14j-16j)

Zaal * (Onder voorbehoud van evenement in de zaal zal uitgeweken worden naar externe locatie)