Inschrijven?

  • bestaande leden kunnen via hun profiel bij Peepl inschrijven. Heb je de mail gemist voor je login? Laat het ons weten via info@danscollege.be
  • nieuwe leden kunnen registreren via deze link: https://danscollege.peepl.be/nl/register/MjYx/

Nieuw lessenrooster schooljaar 2018-2019

Dag Uur Stijl Leeftijd Docent
Maandag

Zaal M 

 

17h00 – 18h00

 

Musicaldans

 

Kids 2+3

 

Louise

19h45 – 21h00 Oriëntaalse Dans 18+ Griet
Maandag

Zaal J

 

17u30 – 18h30

 

Groovy Dance

 

Kids 3

 

Nele

20u00 – 21h00 Modern volwassenen 18+ Sarah
21h00 – 22h00 BBB Dance Workout (ook toegankelijk met 10-beurtenkaart) 16+ Sarah
Dinsdag

Zaal M

 

17u00 – 18u00

 

Tapdans Niveau 1 (Beginners)

vanaf 7j + volwassenen Caycé
18u00 – 19u00 Tapdans Niveau 2 vanaf 10j + volwassenen Caycé
20u00 – 21u00 BBB Dance Workout (ook toegankelijk met 10-beurtenkaart) 16+ Sarah/Nele
Dinsdag

Zaal J

 

17h30 – 18h30

 

Breakdance beginners

 

vanaf Kids 1

Morris van Style Invaders
18h30 – 19h30 Breakdance gevorderden vanaf Kids 2 (met ervaring) Morris van Style Invaders
19h30 – 20h30 Breakdance Battle (open class)** vanaf Kids 2 (met ervaring) Morris van Style Invaders
14h00 – 15h00 Kids Dance Mix Kids 2 Sarah
Woensdag 

Zaal M

 

14h00 – 15h00

 

Kids Dance Mix

 

Kids 3

 

Sarah

16h00 – 17h00 Modern – Jazz Teens Teens 1 + 2 Sarah
17h00 – 18h00 Modern Kids Kids 2 + 3 Sarah
18h00 – 19h00 Teens Dance Mix Teens 1 Tove
19h45 – 21h00 Bewustworden in je lichaam 18+ Joke
Woensdag

Zaal J 

 

9h45 – 11h00

 

Bewustworden in je lichaam

 

18+

 

Joke

13h00 – 14h00 Kleuterdans 2 Kleuter 2 Vicky
20u00 – 21u00 Burlesque 16+ Leentje
21u00 – 22u00 High Heels Class 16+ Leentje
Donderdag

Zaal M

 

16h30 – 17h30

 

Hip Hop Kids

 

Kids 2+3

 

Sjomara

17h30 – 18h30 Jazz Kids Kids 2+3 Isabelle
19h30 – 20h30 Stretching (ook toegankelijk met 10-beurtenkaart) alle leeftijden Astmera
20h45 – 21h45 Nightlife 18+ Astmera
Donderdag

Zaal J

 

18h00 – 19h30

 

Meraki Kids Techniek *

 

Wedstrijdcategorie 8 – 11 jaar

 

Elien

19h30 – 21h00 Meraki Teens Techniek niveau 1 * Wedstrijdcategorie 11 – 15 jaar Elien
19h00 – 20h30 Meraki Teens Techniek niveau 2 * Wedstrijdcategorie 11 – 15 jaar Felicia
20h30 – 22h00 Meraki Adults Techniek * Wedstrijdcategorie 15+ Felicia
Vrijdag

Zaal M

 

17h00 – 18h00

 

Friday Dance Mix

 

Kids 1+2

 

Vicky

18h00 – 19h00 Clipdance Kids 3 + Teens 1 Elvire
19h00 – 20h00 Girly Hip Hop Teens 1+2 Elvire
20h00 – 21h00 Hip Hop Teens (met ervaring) Teens 1+2 Elvire
Vrijdag

Zaal J

 

17h00 – 18h00

 

Modern Teens

 

Teens 1+2

 

Shauni

18h00 – 19h30 Meraki Teens
(voorbereidend team)
11 – 15j (vanaf 6e lj)  Evy
19h30 – 21h00 Meraki Teens

(gevorderden team)

11 – 15j (vanaf 6e lj – toelating nodig lesgevers) Shauni
Zaterdag

Zaal M

 

09h00 – 10h00

 

Preballet

 

Kleuter 2

 

Kristel

10h00 – 11h00 Ballet Mini Kids 1 Kristel
11h00 – 12h00 Ballet I Kids 2 Kristel
Zaterdag

Zaal J

 

9h00 – 10h00

 

Kleuterdans 1

 

Kleuter 1

 

Justine & Thalia

10h00 -11h00 Kleuterdans 2 Kleuter 2 Justine & Thalia
11h00 – 12h00 Mini Kids Kids 1 Justine & Tove
12h00 – 13h00 Kids Dance Mix Kids 2+3 Justine
14h15 – 15h45 Meraki – Jazz Kids 8 – 11 jaar  Isabelle
16h00 – 17h00 Broadway Jazz 18+  Isabelle
Zondag

Zaal J

 

11h30 – 12h30

 

Yoga (ook toegankelijk met 10-beurtenkaart)

 

16+

 

Carolina

17h00 – 19h00 Meraki Adults 16+ Shauni
Zondag

Zaal M

 

9h30 – 10h30

 

Dansanders

 

4j- 8j

 

Hanne

10h30 – 11h30 Dansanders 8j-14j Hanne

* week 2 & 4 locatie Danscollege. Week 1 & 3 andere locatie (te bespreken met docent)

** 2 euro/les cash te betalen aan de docenten

Kleuter 1 = 2,5j – 4j
Kleuter 2 = 4j 5j 6j
Kids 1 = 6j 7j 8j
Kids 2 = 8j 9j 10j
Kids 3 = 10j 11j 12j
Teens 1 = 12j 13j 14j
Teens 2 = 14j 15j 16j